Neden Akprefabrik

MİSYONUMUZ
Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, öncelikle ulusal pazarda kaliteli ürün ve hizmetler snmak,çevreye saygılı ve korunmasına özen gösteren ve paydaşlar için hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ
Konusunda lider, saygın,çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplunla birlikte sürekli gelişen, iyi yönetilmiş süreçlerle müşteri odaklıI, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

• İnsanlığa ve çevreye duyarlı olmak…
• Farklı ve çağdaş ürünler tasarlamak…
• Düşük maliyette kaliteli ürünler sunmak…
• Sorun değil, çözüm üretmek

 

Neden Hazır Ev

Birinci derece deprem kuşağında olan ülkemizin zemin yapısına uygun, betonarmeye göre daha süratli, estetik, hafif ve dayanıklı, her türlü donanımı, tesisatları dahil anahtar teslimi yapılan ön üretimi hafif, çelik, yapılar; müşterilerin isteğine göre tasarlanabilen, projelerle Avrupa standartlarında ve depreme dayanıklı olarak imal edilmektedir

Neden Akprefabrik

Çünkü; size özel sevdiklerinizle huzur ve sukunet içerisinde kuş cıvıltıları eşliğinde doğal bir yaşam planlıyor, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle kısa zamanda kaliteli, ekonomik, şık, konforlu ve yaşanır mekanlar üretiyoruz. Üstelik; cazip fiyat ve size özgü ödeme koşullarıyla.